Wyróżnienia

 

 

 

9 listopada 2011 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie, odbył się XXII finał edycji Medalu Europejskiego dla wyrobów i usług. W edycji konkursu nasza kopalnia została wyróżniona za produkt: Kruszywo dolomitowe. Nagrodę odebrał prezes PPUH Dolomit Kopalni Ząbkowice S.A. Pan Janusz Kmiecik. Nagroda ta jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszego produktu oraz bardzo dobrej sytuacji finansowej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cezar Śląskiego Biznesu

Podczas XVI Sląskiej Gali Business Centre Club, która odbyła się w Promnicach nasza firma została wyróżniona niezwykle cennym odznaczeniem. Podczas tej niezwykle prestiżowej imprezy, integrującej i promującej środowisko przedsiębiorców, Prezes PPUH Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A. Pan Janusz Kmiecik otrzymał statuetkę "Cezar Śląskiego Biznesu" w uznaniu bardzo dobrych wyników finansowych i zaangażowania w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegania zasad etyki prowadzenia biznesu oraz intensywnych działań o charakterze społecznym i charytatywnym. Nominacja w tym konkursie była potwierdzeniem naszych inwestycji w stały rozwój, nowoczesność, dbałości o ochronę środowiska oraz prowadzenia działalności charytatywnej.

 

 

 

 

Gazele Biznesu 2012

 

 

 

 

W dniu 23 stycznia 2013 roku w Expo Silesia w Sosnowcu odbyła sie Śląska Gala Biznesu małych i średnich Przedsiębiorstw zorganizowana przez "Puls Biznesu", na której wręczano prestiżowe wyróżnienia "Gazele Biznesu" za rok 2012 dla najdynamiczniej rozwijających się firm. Wśród wyróżnionych znalazło się po raz trzeci nasze przedsiębiorstwo. Nagrodę odebrał Prezes Kopalni Pan Janusz Kmiecik.

 

 

 

 

Solidna Firma

 

W latach 2008 - 2012 nasza Kopalnia było rokrocznie odznaczana Certyfikatem Solidnej Firmy. Wyróżnienia są przyznawane w ramach ogólnopolskiego Programu Gospodarczo-Konsumenckiego, w którym certyfikaty otrzymują przedsiębiorstwa odznaczające się uczciwością, rzetelnością i wiarygodnością, zachowując przy tym wszystkie zasady etyki biznesowej. Głównymi celami programu jest między innymi: promowanie najlepszych firm jako partnerów dla konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, a także tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne, propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI