Aktualności

Media o nas

W ostatnim czasie pojawił się artykuł w magazynie Nowe Zagłębie dotyczący naszej działalności. Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszej firmie.

Czytaj więcej


Śląska Gala BCC 2019 r.

24 edycja Śląskiej Gali Business Centre Club odbyła sie tradycyjnie w Zameczku Myśliwskim w Promnicach. Nasza firma była partnerem tego ważnego dla regionalnego biznesu wydarzenia.

Kanclerz Katowickiej Loży BCC  podkreślał, ze obecność Prezesa PPUH "Dolomit" Kopalnia "Ząbkowice" S.A. Pana Janusza Kmiecika podniosła prestiż i rangę Gali. Dodatkowo Kapituła Loży wyróżniła naszego Prezesa Śląskim Medalem Solidarności Społecznej.

Działalność prospołeczna naszej firmy, inicjowana poprzez Pana Prezesa Janusza Kmiecika jest kolejny raz zauważana przez ważne dla regionu instytucje.

 

Czytaj więcej


Śląska Gala BCC 2019

Nasza firma została Partnerem Śląskiej Gali Business Centre Club, która odbędzie się 8 września br. na terenie Zameczku Myśliwskiego w Promnicach.
Nasza aktywność członkowska w tym elitarnym klubie rozpoczęła się od 2010 roku. BCC jest podmiotem zrzeszającym najlepiej rozwijające sie firmy w kraju, a celem działalności jest wymiana doświadczeń, współpraca oraz opiniowanie działalności politycznej dot. prowadzenia biznesu.

 

Życzenia Świąteczne

Życzenia Zdrowych, Spokojnych, Pełnych Rodzinnego Ciepła i Radości Świąt Wielkanocnych

składa Zarząd P.P.U.H. "Dolomit" Kopalnia "Ząbkowice" S.A.

 

Górnik na nartach

W dniach 1-3 marca 2019 roku pracownicy naszej firmy wzięli udział w IV Mistrzostwach Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim. Ponad 10 narciarzy - górników z naszej firmy uczestniczyło w zawodach organizowanych w Krynicy Zdroju na stoku Słotwiny Arena.

Warto dodać, że nasza firma była również Partnerem Mistrzostw. Zapraszamy do zapoznania się z relacja z zawodów oraz fotogalerią zamieszczona na stronie organizatora - www.gorniknanartach.pl .

 

Gala Wolontariatu w Łazach

W dniu 14 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się V Jubileuszowa Gala Wolontariatu. Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Pomocy Społecznej w Łazach.  Prezes PPUH Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A. Pan Janusz Kmiecik został odznaczony tzw. Złotym Laurem Wolontariatu 2018, a statuetkę w imieniu Pana Prezesa odebrała Pani Edyta Kubasik Zastępca Głównej Księgowej naszego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej


Barbórka 2018

W dniu 8 grudnia 2018 roku w Sali Balowej Luksor w Porębie pracownicy PPUH "Dolomit" Kopalnia "Ząbkowice" S.A. obchodzili po raz 27-my "Dzień Górnika". Tradycyjnie podczas części oficjalnej  nadano stopnie górnicze oraz wyróżniono jubilatów.  Oprawę muzyczna w trakcie biesiady górniczej  zapewnił nam duet Eminems.

Czytaj więcej


Nagroda Gospodarcza

Nasza Kopalnia została wyróżniona w III Edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w kategorii średnie przedsiębiorstwo. Prezes PPUH "Dolomit" Kopalnia "Ząbkowice" S.A. Pan Janusz Kmiecik odebrał wyróżnienie z rąk Prezydenta Dąbrowy Górniczej Pana Zbigniewa Podrazy oraz Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Pana dr hab. Roberta Tomanka.

Czytaj więcej


Kopalnia Chruszczobród

Od października  br. został otwarty zjazd z Drogi Wojewódzkiej nr 796 dzięki, któremu Kopalnia Chruszczobród może prowadzić sprzedaż kruszyw. Tym samym wieloletnie prace związane z uruchomieniem Kopalni zostały zakończone.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku nakręconego dronem nad obiektami infrastruktury kopalni oraz wyrobiska.

Czytaj więcej


Nowy ciąg kruszaco sortujący w Chruszczobrodzie

W Kopalni Chruszczobród pracuje jużnowoczesny ciąg krusząco - sortujący firmy Keestrack. Mobilna kruszarka Keestrack R6e jest w stanie przerobić do 450 ton urobku na godzinę, natomiast mobliny przesiewacz Keestrack C6 jest solidną maszyną służącą do klasyfikacji kruszywa. Przesiewacz wyposażony jest w wysokiej jakości wysokoprężny silnik oraz doskonałej jakości komponenty hydrauliczne, elektryczne i mechaniczne.

Czytaj więcejMedia o nas

W ostatnim czasie pojawił się artykuł w magazynie Nowe Zagłębie dotyczący naszej działalności. Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszej firmie.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

projekt www: eddo

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.