Aktualności

Wsparcie dla szpitali.

Pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej i niepewności, która opanowała cały świat nasza firma postanowiła wesprzeć finansowo szpitale, które potrzebują zastrzyku finansowego, aby skutecznie działać w obecnych czasach.
Wsparciem objęliśmy trzy placówki: SPOZ MSWiA im. sierżanta Grzegorza Załogi w Katowicach, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary - Centrum Urazowe oraz Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Szymona Starkiewicza.

 

Zalecenia w związku z pandemią.

W artykule prezentujemy zalecenia w obszarze transportu drogowego na terenie naszej Kopalni w związku z walką z koronawirusem COVID-19.

Czytaj więcej


Przebudowa lini el-en 110 kV w Chruszczobrodzie.

W 2019 roku została zakończona  przebudowa napowietrznej linii el-en 110 kV Tucznawa - Wygiełzów. Część linii została skablowana, zamontowaliśmy nowe konstrukcje słupów elektroenergetycznych.

Inwestycja ta pozwoli nam w pełni wykorzystać potenjał złoża Chruszczobród 2.

Czytaj więcej


Praca kopalni w okresie świątecznym.

Informujemy, że system pracy w okresie świąteczno- noworocznym wyglądać będzie następująco:

- Kopalnia Ząbkowice

od 24.12.2019r. do 29.12.2019r. - nieczynne

23.12.2019r., 30.12.2019r., 31.12.2019r. – czynne  I zmiana tj. 6:00 – 13:30

- Kopalnia Chruszczobród

od 16.12.2019r. do 20.12.2019r. – czynne  I zmiana tj. 6:00 – 13:30

od 23.12.2019r.- do 06.01.2020r.   - nieczynne

 

Barbórka 2019

7 grudnia na Sali Balowej Luksor w Porębie odbyła się tradycyjna biesiada górnicza z okazji obchodów dnia Św. Barbary - patronki górników. W trakcie części oficjalnej Zarząd Kopalni wręczył odznaczenia "Zasłużony dla Kopalni Ząbkowice" , nadał stopnie górnicze oraz nagrodził jubilatów.
Oprawę muzyczna w trakcie zabawy tanecznej zapewnił nam Duet Eminens.

Czytaj więcej


Media o nas

W ostatnim czasie pojawił się artykuł w magazynie Nowe Zagłębie dotyczący naszej działalności. Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszej firmie.

Czytaj więcej


Śląska Gala BCC 2019 r.

24 edycja Śląskiej Gali Business Centre Club odbyła sie tradycyjnie w Zameczku Myśliwskim w Promnicach. Nasza firma była partnerem tego ważnego dla regionalnego biznesu wydarzenia.

Kanclerz Katowickiej Loży BCC  podkreślał, ze obecność Prezesa PPUH "Dolomit" Kopalnia "Ząbkowice" S.A. Pana Janusza Kmiecika podniosła prestiż i rangę Gali. Dodatkowo Kapituła Loży wyróżniła naszego Prezesa Śląskim Medalem Solidarności Społecznej.

Działalność prospołeczna naszej firmy, inicjowana poprzez Pana Prezesa Janusza Kmiecika jest kolejny raz zauważana przez ważne dla regionu instytucje.

 

Czytaj więcej


Śląska Gala BCC 2019

Nasza firma została Partnerem Śląskiej Gali Business Centre Club, która odbędzie się 8 września br. na terenie Zameczku Myśliwskiego w Promnicach.
Nasza aktywność członkowska w tym elitarnym klubie rozpoczęła się od 2010 roku. BCC jest podmiotem zrzeszającym najlepiej rozwijające sie firmy w kraju, a celem działalności jest wymiana doświadczeń, współpraca oraz opiniowanie działalności politycznej dot. prowadzenia biznesu.

 

Życzenia Świąteczne

Życzenia Zdrowych, Spokojnych, Pełnych Rodzinnego Ciepła i Radości Świąt Wielkanocnych

składa Zarząd P.P.U.H. "Dolomit" Kopalnia "Ząbkowice" S.A.

 

Górnik na nartach

W dniach 1-3 marca 2019 roku pracownicy naszej firmy wzięli udział w IV Mistrzostwach Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim. Ponad 10 narciarzy - górników z naszej firmy uczestniczyło w zawodach organizowanych w Krynicy Zdroju na stoku Słotwiny Arena.

Warto dodać, że nasza firma była również Partnerem Mistrzostw. Zapraszamy do zapoznania się z relacja z zawodów oraz fotogalerią zamieszczona na stronie organizatora - www.gorniknanartach.pl .

 


Zalecenia w związku z pandemią.

W artykule prezentujemy zalecenia w obszarze transportu drogowego na terenie naszej Kopalni w związku z walką z koronawirusem COVID-19.

Prosimy o stosowanie się do poniższych instrukcji w trakcie przebywania na terenie naszego zakładu:

- często myj ręce wodą z mydłem oraz stosuj płyny dezynfekujące do rąk na bazie alkoholu,

- zachowaj przynajmniej 2 m odległości od rozmówcy,

- nie ściskaj dłoni pracowników, których spotykasz,

- kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos,

- unikaj dotykania oczu, nosa lub ust.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

projekt www: eddo

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.